test

Podlahy a Potrubí

Na první polovinu tohoto roku jsme stanovili důležité kroky k zajištění optimálního stavu naší nemovitosti. Přednostně se budeme věnovat opravě zakončení odpadního potrubí, které je v současné době ve špatném stavu, a na několika místech dochází k úniku odpadních látek na zem. Tato oprava bude nejen zlepšením estetického vzhledu našeho domu, ale také zajistí bezproblémový chod odpadního systému.

Po dokončení této fáze se zaměříme na revitalizaci podlah chodeb ve sklepních prostorech a sušárnách. Vzhledem k opotřebení jsme se rozhodli opravit vydrolený beton na podlahách a provést celkovou povrchovou úpravu. Tím nejen získáme esteticky působivější prostor, ale také vytvoříme podmínky pro jednodušší udržování čistoty v těchto částech domu.

Těšíme se na další fáze revitalizace vnitřních prostor našeho domu, které jsou pečlivě naplánovány. S úzkostlivou péčí a doufáme, že se podaří vše realizovat dle našich představ a přinese nám to nejen vizuální vylepšení, ale také zvýší pohodlí a funkčnost našeho domova.